Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy Dermapen/Mezopen

 

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy Dermapen/Mezopen

Dermapen 3™ / Mezopen opiera się na opatentowanej technologii AOVN™, która pozwala na wykonanie nawet 80 tys. nakłuć na minutę. Dzięki temu zabieg jest niezwykle skuteczny. Dermapen 3™ / Mezopen jest bezpieczny, bo głębokość iniekcji można regulować. W przeciwieństwie do mezoterapii , która jest wykonywana strzykawką i igłą, tzw. techniką nappage, czy derma-rollerów, iniekcja Dermapenu może sięgać od 0,5 mm do 2,5 mm.

Na czym polega zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut. Po uprzednim przygotowaniu obszaru zabiegowego (sauna/peeling) stosuje się mikronakłuwanie, zazwyczaj połączone ze specjalnymi preparatami. Podczas zabiegu i tuż po nim widać zaczerwienienie skóry, a u niektórych pacjentów może pojawić się również punktowe krwawienie.Zabieg zakańczamy darsonvaliacją lub opcjonalnie lampą laser/led. Reakcje skórne znikają po kilku godzinach. Uzyskanie najlepszych efektów jest możliwe dzięki przeprowadzeniu 8 zabiegów co półtora tygodnia.

 
 

Jakie efekty daje ten zabieg?

Największą zaletą zabiegu Dermapen 3™ / Mezopen jest szybki i długotrwały efekt. Z uwagi na fakt, że organizm sam zaczyna się regenerować, naskórek zostaje odmłodzony. Jednocześnie następuje widoczna regeneracja struktury włosów, proces wypadania zostaje zahamowany i bardzo często włosy odrastają.

W jakich okolicach można wykonać zabieg?

Cała skóra owłosiona głowy.

Jakie są zalecenia po zabiegu? 

Brak.

Jakie są przeciwwskazania?

Ciąża i zaburzenia krzepnięcia krwi.