Zabieg keratynowy

                                                                                     

 

Keratyna do włosów od Amazon Keratin  to innowacyjne zabiegi keratynowe, których celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów.  Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Nasze terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Firma Amazon Keratin wyróżnia się szeroką gamą produktów keratynowych. W swojej ofercie posiada zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury. Amazon Keratin obala mit mówiący że zabiegi keratynowe tylko prostują włosy. Duża grupa klientek nie decyduje się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami Amazon Keratin jest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku. Nasza keratyna do włosów to gwarancja udanego zabiegu.

Wygładzanie włosów keratyną – dlaczego warto?  

Keratynowe prostowanie włosów to całkowicie naturalny zabieg. Polega na uzupełnieniu kory włosa keratyną, która jest jego naturalnym budulcem.

Wbrew pozorom prostowanie keratynowe nie jest przeznaczone wyłącznie dla osób, które marzą o idealnie prostych, gładkich włosach. Jego podstawowym celem jest odbudowa suchych, matowych włosów pozbawionych blasku. Siła wygładzenia różni się w zależności od wybranego preparatu – możemy sprawić, by włosy były idealnie proste lub pozostawić ich naturalny skręt. Po zabiegu włosy są gładkie, lśniące i nie wymagają skomplikowanej stylizacji. Jest to wiec doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z brakiem czasu.

Wygładzanie włosów keratyną – co zyskujesz:

  • Gładkie, sprężyste włosy, o jakich zawsze marzyłaś.
  • Fryzurę, której ułożenie zajmie Ci zaledwie kilka chwil.
  • Pełen blasku kolor, który nabierze wyrazu dzięki wygładzeniu włosów.
  • Niezależność od warunków atmosferycznych – włosy po prostowaniu keratynowym są gładkie i lśniące mimo wilgoci na zewnątrz.
  • Czas – włosy praktycznie same się układają, znacznie łatwiej jest też je wysuszyć.

Chcesz, aby efekt zabiegu utrzymał się jak najdłużej? Nie zapominaj o pielęgnacji!

Choć stylizacja włosów po prostowaniu keratynowym zajmuje mniej czasu, trzeba pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. To konieczne, w innym wypadku keratyna zacznie szybko się wypłukiwać i włosy ponownie staną się suche i szorstkie.

Podstawą pielęgnacji jest szampon i odżywka bez sylikonów i alkoholu. Raz na jakiś czas warto zaaplikować też na włosy maskę. Najlepiej, aby preparaty pochodziły z linii produktów dedykowanych do włosów po zabiegu keratynowym.

 

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania, oraz odpowiedzi.

 

Amazon keratin jest to innowacyjny zabieg wygładzania włosów, który łączy w sobie proteiny keratynowe i inne naturalne składniki aby:
– Odbudować zniszczone włosy.
– Zmniejszyć ich objętość oraz wyeliminować puszenie i kręcenie się włosów.
– Włosy były gładkie i łatwe do uczesania.
– Wyprostować włosy.
– Włosy miały jedwabisty i błyszczący wygląd.

Około od 15 do 80 gram produktu, w zależności od jakości i kondycji włosów poddanych zabiegowi.

Zabieg trwa od 1 do 3 godzin  a zależy to od włosów klienta, w szczególności od ich długości, grubości, rodzaju i struktury.

Cztery zabiegi różnią się zapachem i siłą działania.
– Winogronowa Keratyna jest najsilniejszym z produktów i służy do całkowitego prostowania włosów. Została specjalnie opracowana, aby odnowić i pielęgnować wszystkie rodzaje włosów. Rekomendowana jest dla grubych włosów, opornych, uszkodzonych i po zabiegach chemicznych (farbowanie, rozjaśnianie, trwała itp.). Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 6 miesięcy.
– BTX wygładzający zabieg przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, ale najlepszy efekt jest dla cienkich włosów o drobnej strukturze. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 5 miesięcy.
– Czekoladowa keratyna ma umiarkowaną siłę i jest zalecana dla włosów które nie są bardzo kręcone. Może być również stosowana, gdy klienci chcą zachować swoje naturalne włosy. Stosowana jest również do rewitalizacji (rekonstrukcja i naprawa) oraz eliminuje puszenie się włosów. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy.
– Jabłkowa keratyna to najnowszy dodatek do linii Amazon keratin i jest bez substancji chemicznych zazwyczaj stosowanych w prostowaniu włosów. Składa się z aminokwasów i innych naturalnych składników. Ten produkt nie jest zalecany do prostowania włosów, ale w celu zmniejszenia ich objętości i puszenia się. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 2 miesięcy.
Uwaga: Działanie jabłkowej keratyny można wzmocnić z używając Amazon Keratin Bottox Power Spray.

Botox Power Spray jest wzbogacony w naturalne składniki przetworzone w unikalny sposób, aby sprzyjać głęboką infuzje aminokwasów w korze włosa.

Tak. W rzeczywistości, Zabieg Amazon Keratin stosuje się w celu naprawy struktury włosa spowodowanego czynnikami chemicznymi (czynniki atmosferyczne, zabiegi chemiczne).
W istocie, efekt utrzymuje się dłużej na włosach uprzednio poddanych zabiegom chemicznym niż na naturalnych włosach.

Włosy powinno się farbować przed zabiegiem keratynowym ponieważ powyższy zabieg podtrzymuje kolor dzięki czemu włosy dłużej są lśniące i wydają się bardziej żywe. Wyjątkiem od powyższej reguły jest jabłkowy zabieg keratynowy. Zabieg ten może zmienić kolor farbowanych włosów. W takim przypadku, farbowanie należy wykonać po zabiegu keratynowym.

Zaleca się, aby włosy były strzyżone po zabiegu keratynowym, ponieważ mają wtedy gładszą strukturę i nie będą się plątały.

W przypadku jabłkowej keratyny, najlepszy rezultat uzyskuje się myjąc włosy bezpośrednio po zabiegu. W przypadku innych rodzajów keratyn najlepszy rezultat osiąga się, gdy włosy są umyte 24 godzin po zabiegu. Przy jabłkowej keratynie najlepszy rezultat osiąga się myjąc włosy bezpośrednio po zabiegu ponieważ aminokwasy używane w tej formule sprawiają że włosy są przez ten okres twarde, dopóki fryzjer/ka nie zmyje produktu.

Wysuszyć i użyć prostownicy ze średnią i niską temperaturą, tak szybko jak to możliwe.

Nie należy w tym czasie spinać, związywać włosów, zakładania czapki czy okularów na głowę. Jeśli jednak się tak zdarzy to trzeba wyprostować włosy prostownicą przed zmyciem keratyny.

Włosy są łatwiejsze do uczesania i stylizacji oraz odporne na wilgoć. Będą bardziej miękkie i jedwabiste, kolor będzie z większym połyskiem i bardziej żywy.

W zależności od rodzaju włosów raz na cztery miesiące lub częściej w razie potrzeby. Jednak minimalny odstęp powinien być 30 dni. Keratyna za każdym razem powinna być nakładana na całe włosy.

Tak. Jednakże, w celu maksymalizacji efektów zabiegu zalecane są produkty Amazon keratin (szampon, odżywka i maska na włosy). Powyższe produkty są bez soli i siarczanów oraz zostały specjalnie opracowane, aby wydłużyć działanie keratyny.

Nie jest to zalecane.

Produkty Amazon keratin są w 100% wykonane w USA z wysokiej jakości składników i naturalnych produktów.
Firma Amazon keratin ma różne zabiegi dla każdych rodzajów włosów.
Wszystkie zabiegi Amazon keratin gwarantują długotrwały rezultat.

Bezpośrednio po nałożeniu keratyny.

Zalecana jest 230C ale na włosach po baleyage rekomendowana jest 200C.